Vähemalt 39 € ostu korral tasuta transport! Loe lähemalt

Bottega Verde

Bottega Verde on üle 40-aastase ajalooga Itaalia perefirma, mis toodab looduskosmeetikat.


Bottega Verde sünnipaik ja kodu on Tenuta (end.Palazzo) Massaini Toskaanas, mille päikselistel põldudel kasvatatakse punaseid viinamarju, oliive, lavendlit ja kaera läbi aegade populaarseimate tootesarjade jaoks. Kõik taimsed ekstraktid eraldatakse kohapeal naturaalse protsessi käigus, et säilitada nende aktiivne toime. Looduslike ekstraktide ja innovaatiliste meetodite kombineerimisel on loodud lai valik suurepäraseid nahahooldustooteid nii nooremale kui küpsemale nahale.


Enamus Bottega Verde toodetest ei sisalda parabeene, formaldehüüdide vabastajaid, silikoone, sulfaate ega EDTA-d. Tooteid ei testita loomadel.


Bottega Verde valikust leiab tootesarju nii näo, keha, juuste kui jalgade eest hoolitsemiseks, vanni nautimiseks, meikimiseks ja küünte hoolduseks, tooteid meestele ning rikkalikke kinkekomplekte jõuludeks.


Tooted otse tootjalt jõuavad meie kauplustesse hindadega, mida saab endale lubada igaüks.


Oma pika ajaloo jooksul on Bottega Verde tugevdanud Itaalia turul liidripositsiooni, mida on aidanud saavutada armastus looduse vastu ning parimate dermokosmeetiliste tehnoloogiate abil loodud tõhusad ilutooted. Toodete väljatöötamisega tegeleb Bottega Verde laboratooriumis kosmetoloogide meeskond, kes teeb koostööd Itaalia parimate ülikoolidega. Muljetavaldava edulooga Bottega Verde pidevalt täienevas valikus on ligi 800 toodet.


Bottega Verdel on tänaseks üle 400 kaupluse Itaalias ja 80 kauplust mujal maailmas.


Bottega Verde ainus ametlik esinduskauplus Eestis asub Tallinnas Ülemiste Keskuses.