Vähemalt 39 € ostu korral tasuta transport! Loe lähemalt

Mar Morto - Surnumere sooladega tselluliidivastane jahutav geel, 200 ml

SKU
153884
Kirjeldus

Mar Morto - jahutav, siluv ja toniseeriv tselluliidivastane geel Surnumere soola ja taimsete aktiivsete koostisosadega, 200 ml 

19,99 €
99.95 €/l

Kirjeldus

See jahutav, meeldiv geel on kombineeritud nii, et sel oleks silendav ja toniseeriv, "veevaba" toime kohtades, kus jonnakas tselluliit kuhjuma kipub (puusad, tagumik ja reied). Tänu oma eksklusiivsetele funktsionaalsetele koostisainetele ning oma kohesele imendumisele on see kiire ja tõhus. Sisaldab Surnumere soolasid, mis koosnevad mineraalidest ja naatriumist, need aitavad nahka siluda ja toniseerida. Hoolikalt valitud taimsetest aktiivsetest koostisainetest koostis, mis sisaldab merevetikat, kofeiini, centellat (Aasia vesinaba) ja karnitiini, aitab kaasa nahavahelise vedeliku eemaldamisele. See tekitab kerge ja toniseeritud tunde, millele järgneb inetu tselluliidi kadumine. Just nagu peale kuuri Surnumere vees!

Parimateks võimalikeks tulemusteks võitluses inetu tselluliidiefektiga nahal on soovituslik kombineerida kuuri madala kalorsusega dieedi ja treeninguga. KLIINILISTES TESTIDES osutus toode efektiivseks võitluses inetu tselluliidiefektiga nahal. Toodet testiti dermatoloogiliselt 8 nädala jooksul 20 vabatahtlikul. Peale 8 nädalast kuuri tõusis vabatahtlikel statistiliselt märgatavalt Individuaalne Tselluliidi Indeks (ITI) - suisa 55%* võrra. Peale 8 nädalast kuuri leidsid 95%** vabatahtlikest, et nende nahk on pringim ja pehmem. Peale 8 nädalast kuuri 90%** vabatahtlikest leidsid, et nende nahk on pehmem. Peale 8 nädalast kuuri 100%** vabatahtlikest leidsid, et nende nahk on kompaktsem. Peale 8 nädalast kuuri 80%** vabatahtlikest leidsid, et nende nahal oli silmnähtavalt vähem "apelsinikoore" efekti.

*Kliiniline test, mis viidi läbi 20 naisel. **Test, mis põhineb naiste isiklikul hinnangul.

Lisainfo

Lisainfo
Värv Ei
Soovitatud Kõigile, kes soovivad igapäevast tselluliidivastast toimet.
Nahatüüp Kõikidele nahatüüpidele.
Toime See parandab "apelsinikoore" naha välimust viies nahast välja liigse niiskuse.
Kasutusala Tselluliidist mõjutatud kehapiirkonnad.
Koostis Roheline geel, mis on täis aktiivseid koostisaineid (centella (Aasia vesinaba), kofeiin, merevetikas, karnitiin ja bioflavonoidid), et rahuldada nende vajadusi, kes soovivad "apelsinikoore" nahaga võidelda. Toode ei sisalda parabeene ega formaldehüüdide vabastajaid.
Kasutamine Masseerige toode ringjate liigutustega alale, kus seda vaja on. Kuuri alustades kasutage toodet hommikuti ja õhtuti vähemalt 15 päeva järjest, seejärel jätkake järgnevad kuus nädalat toote kasutamist kord päevas. Viige kuuri läbi mitu korda aastas.
Tekstuur Geel.
Hinnangud
  1. {{ vote.percent }}%

    Postitatud

Lisa tootehinnang
ToodeMar Morto - Surnumere sooladega tselluliidivastane jahutav geel, 200 ml
Hinnang