Vähemalt 39 € ostu korral tasuta transport! Loe lähemalt

Mar Morto - Surnumere soolade ja Pronaleniga tselluliidivastane kehasprei, 200 ml

SKU
153885
Kirjeldus

Mar Morto - tselluliidivastane ja koheselt toniseeriv NO ACQUA intensiivhooldus Surnumere soola ja Pronaleniga, 200ml 

15,99 €
79.95 €/l

Kirjeldus

Lõpuks ometi kiire ja efektiivne viis tselluliidiga võitlemiseks! Sellel jahutaval, õrnalt lõhnaval vedelikul on innovatiivne koostis. See on efektiivne ja seda on meeldiv kasutada ning see liidab maksimaalse tõhususe võrratu heaoluga. See sisaldab auhinnatud Surnumere soola, milles leidub hulgaliselt mineraale ja naatriumi, vabastades naha üleliigsest veest. Toode sisaldab Pronaleni, mis on võimas segu parimatest taimsetest tselluliidivastastest ekstraktidest, nagu näiteks kofeiin, flavonoidid ja ruskogeniin, et parandada väikeseid nahalähedasi veresooni. Seda on meeldiv nahale piserdada ning selle naha sisse masseerimine on kiire, andes samasuguse toniseeritud tunde nagu ravi Surnumeres! Parimaks tulemuseks on soovitatav kuuri teha koos madala kalorsusega dieediga ning regulaarse trenniga.

HOIATUS: Sisaldab alkoholi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada limaskestal, haavadel, marrastustel või kahjustatud nahal. Silma sattumisel loputada koheselt ohtra veega. Hoidke pakend tihedalt suletud. 

Lisainfo

Lisainfo
Soovitatud Koostis on ideaalne neile, kes soovivad segu aktiivkoostisosadest, et võidalda inetu tselluliidiga.
Nahatüüp Kõikidele nahatüüpidele.
Toime Võitleb inetu tselluliidiga.
Kasutusala Keha.
Koostis Lihtne kehale kanda. Toode ei sisalda parabeene ega formaldehüüdide vabastajaid.
Kasutamine Masseerige toode ringjate liigutustega alale, kus seda vaja on. Maksimaalse tulemuse jaoks masseerige kuni 5 minutit. Kuuri alustades kasutage toodet hommikuti ja õhtuti vähemalt 15 päeva järjest, seejärel jätkake järgnevad kuus nädalat toote kasutamist kord päevas. Viige kuuri läbi mitu korda aastas.
Lõhn Värske.
Tekstuur Vedelik.
Hinnangud
  1. {{ vote.percent }}%

    Postitatud

Lisa tootehinnang
ToodeMar Morto - Surnumere soolade ja Pronaleniga tselluliidivastane kehasprei, 200 ml
Hinnang