Vähemalt 39 € ostu korral tasuta transport! Loe lähemalt

Neroli - ruumilõhnastaja, 100 ml

SKU
164148
13,49 €
134.9 €/l

Kirjeldus

Nerola kõrgelthinnatud apelisiniõite eeterlikust õlist inspireeritud toalõhnastaja, mis täidab ruumid Sitsiilia lehtpuude ja tsitruseviljade aroomiga pakkudes teie kodule värskust. HOIATUS: Tuleohtlik vedelik ja aur. Võib põhjustada allergilisi reaktsioone. Sisaldab limoneeni, pin-2(10)-ene, metüül-1,3-benzodioxole-5-propionaldehyde, sidrunheina. Tekitab veeloomadele ja -taimedele püsivaid kahjustusi. ETTEVAATUSABINÕUD: Hoidke eemal kuumusest/sädemetest/lahtistest leekidest/kuumadest pindadest. Ärge suitsetage. SILMA SATTUMISE KORRAL: Peske ettevaatlikult mitu minutit veega. Eemaldage kontaktläätsed, juhul kui need on silmas ning kergelt eemaldatavad. Jätkake loputamist.

Lisainfo

Lisainfo
Nahatüüp Tegemist on kodusisustuselemendiga. Nahale mitte kanda!
Toime Täidab toad aroomiga.
Kasutusala Hästi ventileeritud ruumid.
Koostis Ruumilõhnastaja.
Kasutamine Kastke pulgad lõhnapudelisse, kuni nad imavad aroomi endasse ning täidavad toa meeldiva lõhnaga. Ärge unustage pulki aeg-ajalt ringi pöörata, et aroomi tugevust säilitada.
Lõhn Esmalõhn: õunaõied, mandariin, bergamottt, sidrun ja luuderohi. Tuumlõhn: Võõrasema, apelsiniõied ja nerool. Põhilõhn: muskus ja seeder.
Tekstuur Vedelik.
Hinnangud
  1. {{ vote.percent }}%

    Postitatud

Lisa tootehinnang
ToodeNeroli - ruumilõhnastaja, 100 ml
Hinnang