Vähemalt 39 € ostu korral tasuta transport! Loe lähemalt

Petali di Vaniglia - ruumilõhnastaja, 100 ml

SKU
164151
13,49 €
134.9 €/l

Kirjeldus

Niisama delikaatne ja magus kui sametised vanilje kroonlehed, see lõhnastaja vabastab igasse ruumi sobiliku defineeritud meloodia südamikuga, mis voogab väljapaistvate vürtsikate nootidega, mis on mähitud vanilje kreemisesse magususse. Ülima täpsusega segatud emotsioonide kaleidoskoop, mis toob teie koju maagiat ja elegantsi. HOIATUS: Tuleohtlik vedelik ja gaas. Võib põhjustada nahal allergilise reaktsiooni.Sisaldab 1-(2,3,8,8-tetrametüül-1,3,4,5,6,7-heksahüdronaftaleen-2-üül)etanoon, metüül tsedrüül ketooni, Citrus Aurantium Dulcis (magus apelsin) koorevaha, kumariini. Võib põhjustada allergilise reaktsooni. Võib põhjustada püsivat kahju meretaimedele ja -loomadele. Hoidke eemal kuumusest/sädemetest/lahtisest leegist/kuumadest pindadest. Ärge suitsetage. Juhul kui ilmneb nahaärritus või -lööve, pöörduge arsti poole. Hoiustage hästiventileeritud kohas. Hoidke jahedas.

Lisainfo

Lisainfo
Nahatüüp Tegemist on kodusisustuselemendiga. Palume nahale mitte kanda!
Toime Lõhnastab eluruume.
Kasutusala Hea ventilatsiooniga ruumid.
Kasutamine Asetage pulgakesesed lõhnapudelisse. Mõne aja pärast need imavad lõhna endasse ning hakkavad seda ruumi väljastama. Pidage meeles aeg-ajalt pulgakesed ümber keerata, et säiliks lõhna intensiivsus.
Lõhn Esmalõhn: vanill, magus apelsin, puju ja valge tee. Baaslõhn: must pipar ja vanill. Põhilõhn: linnas, vanillikaunad, ristiku seemned, valge muskus.
Tekstuur Vedelik.
Hinnangud
  1. {{ vote.percent }}%

    Postitatud

Lisa tootehinnang
ToodePetali di Vaniglia - ruumilõhnastaja, 100 ml
Hinnang