Vähemalt 39 € ostu korral tasuta transport! Loe lähemalt

Tiarè ruumilõhnastaja, 100 ml

SKU
160021
13,49 €
134.9 €/l

Kirjeldus

Magus, eksootiline ja kaasahaarav - see toode on läbi immutatud suurepärastest, intensiivsetest tunnetest ning lubab meeldival, kergel ja sensuaalsel tiarè lillede lõhnal liuelda läbi õhu. Laitmatu nagu troopilised lilled, rahulik nagu jalutuskäik puhtal rannal ja meeliülendav nagu reis kaugele maale. Täitke oma kodu eksootilise paradiisi atmosfääriga. HOIATUS: Tuleohtlik vedelik ja aur. Võib põhjustada allergilisi reaktsioone. Tekitab veeloomadele ja -taimedele püsivaid kahjustusi. ETTEVAATUSABINÕUD: Hoidke eemal kuumusest/sädemetest/lahtistest leekidest/kuumadest pindadest. Ärge suitsetage. SILMA SATTUMISE KORRAL: Peske ettevaatlikult mitu minutit veega. Eemaldage kontaktläätsed, juhul kui need on silmas ning kergelt eemaldatavad. Jätkake loputamist.

Lisainfo

Lisainfo
Värv Ei
Nahatüüp Tegemist on kodusisustuselemendiga. Nahale mitte kanda!
Toime Lõhnastab eluruume.
Kasutusala Hea ventilatsiooniga ruumid.
Kasutamine Kastke pulgad lõhnapudelisse. Mõne aja möödudes omandavad pulgad aroomi ja jagavad seda ruumiga. Ärge unustage pöörata pulgad aeg-ajalt tagurpidi, et taastada aroomi intensiivsus.
Lõhn Esmalõhn: kookospiim, ingver ja sidrun. Baaslõhn: roosid, gardneeniad ja tiaré lilled. Põhilõhn: vanill, kašmiiripuu, tonka oad.
Tekstuur Vedelik.
Hinnangud
  1. {{ vote.percent }}%

    Postitatud

Lisa tootehinnang
ToodeTiarè ruumilõhnastaja, 100 ml
Hinnang